Blog

Dust 2 CS:GO'dan Kaldırıldı Mı?

Çıkış yaptığı günden beri oyun dünyası üstünde büyük bir tesir yaratan, Counter Strike Global Offsensive yani CS:GO oyuncuları Valve'nin aldığı bir karar ile üzgün bir gün geçirdi. Yayınlanan yeni güncelleme ile eş güdümlü CS:GO oyuncularının aklında Dust 2 Haritası CS:GO'dan Kaldırıldı Mı? Sorusu canlandı. Sizler adına bu üzücü haber ile ilgili küçük bir inceleme yaptık. Gelin haberin detaylarını eş güdümlü inceleyelim.


CS:GO Dust 2 Haritası Turnuvalardan Kalktı Mı?

Çıkış yaptığı günden bu yana bir çok oyuncunun odak noktası olan, CS:GO son aldığı güncelleme ile eş güdümlü CS:GO Turnuvaları'nda büyük bir farklılık yaptı. Bu farklılık ile eş güdümlü, oyunun anıtı niteliğinde olan ve daha evvel gene aynı kadere maruz kalmış olan Dust 2 Haritası, CS:GO aktif turnuva havuzu'ndan kaldırıldı. 

CS:GO Dust 2 Haritası Yerine Hangi Harita Gelecek?

Güncelleme yayınlandığı andan sonra tüm oyuncuların aklında bu bozukluğun canlandığını düşünebiliyoruz. CS:GO Dust 2 Haritas Kaldırıldı Mı? Sorusunun yanıtı, aktif turnuva havuzundan evet. Peki aktif turnuva havuzuna hangi harita Dust 2 Haritası yerine giriş yapacak? Bu bozukluğun yanıtı ise Anubis bir şekilde görünüyor. İlerleyen süreçte Dust 2 Valve doğrulusunda bir düzenlemeye tabii tutulup tekrardan turnuva haritalarına dahil edilir mi sorusu ise henüz adına belirsiz.

Blog

Son Yazılar

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunu Pubg Mobile'ın Dünya şampiyonası Bu sene Türkiye'd..
Devamını Oku
Endonezya'da düzenlenen Dünya Kupasında toplamda 10 milyon liraya yakın ödül toplayarak glo..
Devamını Oku
Mount & Blade serisini Warband oyunundan bilenlerin sayısı bir hayli fazla olsa da seriyle i..
Devamını Oku
Neymar, Messi ve Pogba Call of Duty Mobile'a Geliyor.Yeşil sahaların üç yıldız futbolcusu C..
Devamını Oku