Blog

Futbolcular Neymar Pogba Messi Cod Mobile Geliyor

Neymar, Messi ve Pogba Call of Duty Mobile'a Geliyor.
Yeşil sahaların üç yıldız futbolcusu Call of Duty Mobile’a geliyor!

Call of Duty Mobile 10. Sezon başlıyor! Oyuncular futbol temalı Operatörler, Silah Planları ve dünyanın en iyi üç oyuncusu: Neymar Jr., Leo Messi dahil olmak üzere başka içeriklerle eş güdümlü muhabereacaklar. Call of Duty Mobile'ın onuncu sezonu olan World Class, en iyilere düşman olan bir sezon güncellemesinde futbol dünyasını getiriyor. Diğer mühim eklemeler arasında yeni bir Çok Oyunculu harita, üç yeni Battle Royale kısmı ve oyunun ilk, özelleştirilebilir Mythic Operator'u yer alıyor.


Peki, Call of Duty Mobile yeni sezon ne vakit, Neymar, Messi ve Pogba ne vakit istikbal? Detaylar adına okumaya devam edin… Call of Duty Mobile 10. Sezon: World Class Başlıyor, İşte detaylar.

COD Mobile’a Neymar, Messi ve Pogba Geliyor 
İlk maç 20 Kasım'da başlamasıyla dünyanın en büyük futbol turnuvasının başlangıcına yaklaşıyoruz. Etkinliğin kutlanmasında futbolu Call of Duty: Mobile'a dahil oluyor. Operatör formunda canlı olan en büyük futbolculardan bazıları Neymar Jr., Leo Messi ve Paul Pogba, 10. sezonda muhaberea katılıyor.


Call of Duty Mobile Sezon 10, yeni operatörler, silah planları, arama kartları ve başka ödüller gibi bedava ve premium mamüller de dahil olmak üzere görülmemiş bir muhabere geçişi getiriyor.


Battle Pass Ücretsiz Katmanlar: Bu sezonun bedava Savaş Bileti içeriği, Seviye 14'te açılan yeni Operatör Becerisi — Ballista EM3'ün yanı sıra Seviye 21'deki yeni LAPA SMG'yi içeriyor. Bu sezon başka bedava ödüller arasında detaylı kamuflajlar, Silah Kalıpları ve RPD - Zafer! Seviye 50'de.


Premium Geçiş Katmanları: Paul Pogba Operatör Görünümü ve Urban Tracker — Tracked dahil olmak üzere World Class akışında tespit edilen bütün içeriği kazanma talihi adına Battle Pass satın alın. Diğer birinci sınıf özellikler arasında ASM10 — Midfield Legend, LAPA — Hot Dog Rifle ve NA-45 — Athletic Soul gibi futbol temalı Silah Planları yer alıyor.


COD Mobile Yeni Çok Oyunculu Harita: Crossroads Strike

Call of Duty Mobile 10. Sezon’da yeni çok oyunculu harita ekleniyor. Kar ekipmanınızı toplayın ve ilk kez Call of Duty Black Ops Cold War'da görülen ve 10. Sezonda Call of Duty: Mobile'a istikbal olan ufak ebatlı Çok Oyunculu bir harita olan Crossroads Strike'a dağıtın. 


COD Mobile 2022 Dünya Şampiyonası

Blog

Son Yazılar

Dünyanın en çok oynanan mobil oyunu Pubg Mobile'ın Dünya şampiyonası Bu sene Türkiye'd..
Devamını Oku
Endonezya'da düzenlenen Dünya Kupasında toplamda 10 milyon liraya yakın ödül toplayarak glo..
Devamını Oku
Mount & Blade serisini Warband oyunundan bilenlerin sayısı bir hayli fazla olsa da seriyle i..
Devamını Oku
Neymar, Messi ve Pogba Call of Duty Mobile'a Geliyor.Yeşil sahaların üç yıldız futbolcusu C..
Devamını Oku