Hakkımızda

Epinevreni.com Hakkında

Epinevreni.com epin, online oyun ürünleri ve bilgisayar oyunları sektöründe uzun yıllardır tecrübesi olan yöneticilere sahiptir. 2018 yılının Eylül ayından itibaren müşterilerine Steam platformunda bulunan oyunları en uygun fiyattan sunmuş, bunun yanında müşteri memnuniyetinin en üst düzeye çıkarılması için canlı destek ekibiyle hizmet vermiştir.

Epinevreni.com müşterilerine rakip firmalarla kıyaslandığında en düşük olan tutarı sunmaktadır, bu sayede oyun severler satış fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara oyun sahibi olabilmektedirler. Epinevreni.com yöneticilerinin ve çalışanlarının amacı, her gün daha fazla gelişim gösteren epin sektöründe büyük başarılara imza atmaktır.

Sitenizden Epin Almak Güvenli mi?

Bilgisayar oyunları ve epin sektöründe yaşanan dolandırıcılık olayları son zamanlarda artış göstermiş, bu durum sonucunda da oyun severlerin güveni sarsılmıştır. Fakat epinevreni.com da kullanıcıların dolandırılma gibi bir şansları yoktur. Çünkü site Güneş Bilişim şirketi bünyesinde hizmet vermekte bundan dolayı da kullanıcılar yaşadıkları sorunda karşılarında muhatap bulabilmektedirler. Bunun yanı sıra sitenin, Türkiye’nin önde gelen forum sitelerinde de yüzü aşkın referansı vardır. 128 BİT SSL sertifikasına sahip olan ve ödeme alabilmek için PayTR ve Payguru gibi ödeme sektörünün önemli firmaları ile çalışan epinevreni.com sitesinden tamamen güvenli bir şekilde epin ve oyun alışverişi yapabilirsiniz.

Vergi Bilgilerimiz:

Güneş Bilişim Şirketi

Vergi Numarası: 3030565557

Vergi Dairesi: Keçiören Vergi Dairesi