Hakkımızda

Epinevreni.com Hakkında

Epinevreni.com epin, online oyun ürünleri ve bilgisayar oyunları sektöründe uzun yıllardır tecrübesi olan yöneticilere sahiptir. 2018 yılının Eylül ayından itibaren müşterilerine Steam platformunda bulunan oyunları en uygun fiyattan sunmuş, bunun yanında müşteri memnuniyetinin en üst düzeye çıkarılması için canlı destek ekibiyle hizmet vermiştir.

Epinevreni.com müşterilerine rakip firmalarla kıyaslandığında en düşük olan tutarı sunmaktadır, bu sayede oyun severler satış fiyatlarından çok daha uygun fiyatlara oyun sahibi olabilmektedirler. Epinevreni.com yöneticilerinin ve çalışanlarının amacı, her gün daha fazla gelişim gösteren epin sektöründe büyük başarılara imza atmaktır.

Sitenizden Epin Almak Güvenli mi?

Bilgisayar oyunları ve epin sektöründe yaşanan dolandırıcılık olayları son zamanlarda artış göstermiş, bu durum sonucunda da oyun severlerin güveni sarsılmıştır. Fakat epinevreni.com da kullanıcıların dolandırılma gibi bir şansları yoktur. Çünkü site Güneş Bilişim şirketi bünyesinde hizmet vermekte bundan dolayı da kullanıcılar yaşadıkları sorunda karşılarında muhatap bulabilmektedirler. 128 BİT SSL sertifikasına sahip olan ve ödeme alabilmek için PayTR ve GPAY gibi ödeme sektörünün önemli firmaları ile çalışan epinevreni.com sitesinden tamamen güvenli bir şekilde epin ve oyun alışverişi yapabilirsiniz.

Vergi Bilgilerimiz

Güneş Bilişim Şirketi

Vergi Dairesi: Keçiören Vergi Dairesi

Vergi No: 30505695677