İade Şartları

Epinevreni.Com’da satılan ürünlerin dijital ortamda teslim edilen tek kullanımlık ürünler olması nedeniyle iade veya değişimi mümkün değildir. Ancak belirli şartlar altında Epinevreni.Com inisiyatif kullanabilmektedir.

Epinevreni.Com sitesinden yüklenen bakiyeler veya üyeliksiz verilen siparişlerde ilgili ürünün Epinevreni.Com tarafından tedarik edilememesi durumunda ödeme yöntemine göre kredi kartına/banka kartına iade gerçekleştirilebilmektedir.

İade işlemi gün içerisinde yapılmakla birlikte kullanıcının hesabına yansıması kredi kartlarında 1-3 iş günü, banka kartlarında ise 15-20 iş gününü bulabilmektedir. Bu süre banka tarafından belirlendiğinden iade sonrası kullanıcı tarafından banka ile görüşülmesi gerekmektedir. Bu gibi durumlarda Epinevreni.Com sorumlu tutulamaz.

İade yapılamayacak durumlarda Epinevreni.Com üyeliğine bakiye olarak eklenebilmektedir. Üyeliksiz alışveriş yapan kullanıcılar için üyelik oluşturulması talep edilebilir.

Oyun lansman, yılbaşı indirimi, dönemsel kampanyalar gibi belirli günlere yönelik müşteriye özel hazırlanarak satışa sunulan, ithal edilen, müşteri istek ve ihtiyacına göre hazırlanan veya ön sipariş olarak satın alınan ürünlerin iadesi bulunmamaktadır.