Sıkça Sorulan Sorular

Size Nasıl Güvenebilirim?

Epin Evreni sitemiz Güneş Bilişim firması bünyesinde hizmet vermekte olup vergi mükellefi olan bir oyun satış sitesidir. Hakkımızda sayfasından vergi bilgilerimize ulaşabilir, herhangi bir sorun yaşamanız durumunda karşınızda kanuni olarak muhatap bir firma bulabilirsiniz.

Fiyatlarınız Hesap Satan Sitelere Kıyasla Neden Pahalı?

Fiyatlarımız diğer oyun satış sitelerine kıyasla çok daha uygundur. Fakat bazı hesap satış siteleri ile kıyaslandığında fiyatlarımız daha pahalı olabiliyor. Bunun sebebi oyun hesabı satan sitelerin bu hesapları çalıntı hesap satan sitelerden almalarından kaynaklanmaktadır. Epin Evreni sitemizden alacağınız ürünlerde kesinlikle hesap şeklinde teslim yapılmamaktadır. Tüm ürünlerimiz Epin, Steam Gift ve alternatif yöntemler ile teslim edilmektedir.

Neden Ucuz?

Fiyatlarımız diğer epin ürünleri satan siteler ile kıyaslandığında çok uygundur. Epin ve oyun ürünlerini direkt olarak yapımcı firmalardan toplu olarak aldığımız için uygun fiyattan tedarik edebiliyoruz. Bizde bu uygun tedarik fiyatlarına düşük miktarlarda karlar koyarak müşterilerimize uygun fiyat sunabiliyoruz.

Ödemelerde Komisyon Alınıyor Mu?

Mobil ödeme, kredi kartı, banka kartı, ön ödemeli kart ile yapılan ödemelerde komisyon alınmaktadır; komisyon oranı firmaya göre değişebilmektedir. Banka havalesi, EFT, ATM’den kartsız işlem ile yapılan ödemelerde ise komisyon alınmamaktadır. 

Hangi Oyunlar Mevcut

Sitemizden Steam platformunda yer alan tüm oyunları satın alabilirsiniz. Eğer istediğiniz oyun sitemizde ekli değilse canlı destek ile iletişime geçerek oyunun eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Epin Ürünleri Nasıl Teslim Ediliyor

Epin ürünlerinin teslimatı ile ilgili detaylı bilgi almak için canlı destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Çalışma Saatleriniz Nedir?

11.00-24.00

Farklı Bir Sorum Var

Tüm sorularınız için canlı destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

PUBG Mobile UC Satın Al